Używamy plików "cookies" w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do zbierania zagregowanych statystyk. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tu.
x
ENEA Operator

Legenda:

XXilość zaplanowane wyłączenia w danym Oddziale / Rejonie Dystrybucji

19 154 44 66 37
12»
(24)

Wyłączenia w Rejonie Dystrybucji Leszno

drukuj listę wyłączeń

m. Leszno

2017-01-23, w godz. 23 sty 08:00 - 23 sty 10:00

Leszno: ul. Kopernika nr 2 do 16, działka nr 5/13, ul. Dembińskiego nr 18, 70, ul. Grottgera nr 12 do 14, ul. Lutosławskiego nr 1.

Krobia

2017-01-23, w godz. 23 sty 08:30 - 23 sty 15:00

gm. Krobia: Sułkowice nr 1 do 9, nr 112A do 115, działka nr 8/10, skrzynka gazowa, Wymysłowo działka nr 80/6.

Bojanowo

2017-01-23, w godz. 23 sty 08:30 - 23 sty 15:30

gm. Bojanowo: Sowiny.

Lipno

2017-01-23, w godz. 23 sty 08:30 - 23 sty 14:30

gm. Lipno: Wilkowice, ul. Lipowa nr 60, 62, 73, 75, 77, ul. Rabatowa nr 2 do 6, nr 8, 10, 12, ul. Boczna nr 1 do 4, nr 6, 7, 14, 16, 16B, 23, 24, 25, 26A, 27, 37, działki nr 585/5, 585/43, ul. Kwiatowa nr 6, 7.

Borek Wlkp

2017-01-23, w godz. 23 sty 09:15 - 23 sty 15:00

Borek Wlkp.: ul. Zdzieska nr 2, 21 Szymczak, nr 25B, nr 26 do 33, nr 35 do 40A, Ślusarstwo Janicki, ul. Koźmińska nr 1, 1A, nr 5 do 8, ul. Pogorzelska nr 1, Zdzież nr 1 do 5.

Osieczna

2017-01-24, w godz. 24 sty 08:00 - 24 sty 16:00

gm. Osieczna: Wojnowice nr 2 do 32, nr 40, działka nr 402/1.

Rydzyna

2017-01-24, w godz. 24 sty 08:00 - 24 sty 16:00

gm. Rydzyna: Dąbcze nr 1ABCD, nr 51 do 68, nr 70 do 81, nr 118, 119, 119A, nr 127 do 134, działki nr 42/6, 49, 56/1, 117/7, 207, 240/1-7, 242/2-6, 249, 250/1-2, 264/5, 267, 279/2, 280/3, 280/4, 407, 558/2, 645, 646, Kombinat 2000, ZGKiM - stacja wodociągowa, przepompownie, PHU Rolimex, PGR, Telefonia Cyfrowa CENTERTEL, stacja GSM, ul. Cyprysowa, ul. Modrzewiowa, ul. Świerkowa, ul. Jodłowa, ul. Wrzosowa nr 3, 4, ul. Liliowa nr 1, 2, działki nr 64/6, 64/11, ul. Maruszewska nr 1, 3, 5, działki nr 344/8, 9, 19, 26, ul. Nektarowa nr 3 do 8, działki nr 247/1-11, ul. Słoneczna działki nr 559/4-5, 784/14-26, ul. Łącznikowa działki nr 64/1-3, 116, 123/1, 125/1-2, 130/3, 151/2, ul. Nad Zalewem nr 16, działka nr 405/1, Nowa Wieś działki nr 71/5; 78/5, 7, 18; 79/1, 7, 12, 13, 18, 20; 82/6, 20, 247/11.

Rawicz

2017-01-24, w godz. 24 sty 08:30 - 24 sty 12:30

gm. Rawicz: Słupia Kapitulna nr 1 do 8, nr 8A, 8C, nr 173A do 176, działki nr 1086/2, 1086/3.

Rawicz

2017-01-24, w godz. 24 sty 11:30 - 24 sty 15:00

gm. Rawicz: Masłowo ul. Bociania działki nr 261/5, 261/6, 261/7.

Góra

2017-01-25, w godz. 25 sty 07:30 - 25 sty 11:30

Góra: ul. Podwale nr 9, 9a, 11, 15, 15a, 17, 17a, 19, ul. Dworcowa nr 1, 3, 3a, 5, 7.

12»
(24)