Używamy plików "cookies" w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do zbierania zagregowanych statystyk. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tu.
x

Informujemy, iż w wyniki reorganizacji służb eksploatacji sieci średniego i niskiego napięcia informacje o planowanych wyłączeniach dla miejscowości Bogucin, Gortatowo, Gruszczyn, Janikowo, Kobylnica, Katarzynki, Uzarzewo, Wierzenica, Ligowiec, Zieleniec a także Augustówka, Mechowo i Pawłówek wysyłane są z rejonu dystrybucji Poznań. Zainteresowane osoby prosimy o dokonanie zmian w subskrypcji informacji o planowanych wyłączeniach.

123»
(28)

Wyłączenia w Rejonie Dystrybucji Gniezno

drukuj listę wyłączeń

Obszar Kiszkowo dzisiaj

2 marca 2021 r. w godz. 08:00 - 09:00
2 marca 2021 r. w godz. 13:30 - 15:00

Rybno Wielkie os. Na Wzgórzu, ul. Jagodowa, Główna nr 9-14, dz. 137/9, Jagodowa nr 3, 4, 6, dz.137/14, 137/26, Okrężna nr 1-5, dz. 92/2,

Obszar Murowana Goślina dzisiaj

2 marca 2021 r. w godz. 08:30 - 11:00

Kamińsko nr 3, 3a, 5, 5a, 6, 6b, 7, 24, dz.392/3, 392/10, 392/4, 468/10

Obszar Skoki dzisiaj

2 marca 2021 r. w godz. 09:00 - 13:30

Pawłowo Skockie Al. Lipowa nr 1, 5, 7, 9, 11, ul. Miodowa, Stawiany nr 1, 19 (PKP)

Obszar Pobiedziska dzisiaj

2 marca 2021 r. w godz. 09:00 - 12:00

POBIEDZISKA ul. MIŁA, ul. POZNAŃSKA, ul. WODNA 2,

Obszar Kostrzyn

3 marca 2021 r. w godz. 09:00 - 14:00

Kostrzyn ul. Wiosny Ludów nr 1, 1a, 2, 4, 6, 8-20, 22, 24, Grunwaldzka nr 2

Obszar Kostrzyn, Swarzędz

4 marca 2021 r. w godz. 07:00 - 16:00

Paczkowo ul. Średzka nr 39a, 39b, dz. 367/1-3, Siekierki Wielkie ul. Średzka dz. 206/1

Obszar Kostrzyn

4 marca 2021 r. w godz. 07:00 - 08:00
4 marca 2021 r. w godz. 15:00 - 16:00

Siekierki Wielkie ul. Poznańska nr 80, ul. Łąkowa nr 1

Obszar Murowana Goślina

4 marca 2021 r. w godz. 07:30 - 09:00
4 marca 2021 r. w godz. 13:00 - 14:00

KAMIŃSKO nr 20, 22-27a, dz.444/4, dz.410, dz.438, ul. SŁONECZNA, PLAC DZIKA, SOSNOWA, LEŚNA, BRZOZOWA, MODRZEWIOWA, JAWOROWA, ŚWIERKOWA, BUKOWA, JAŁOWCOWA, DĘBOWA, KALINOWA, TARNINOWA, KLONOWA, JAŚMINOWA, CZEREMCHOWA, TOPOLOWA, WIERZBOWA, GÓRSKA, SUDECKA, TATRZAŃSKA, BESKIDZKA, NA POŁONINIE, PŁAWNO nr 1-21a, dz.290/1, HUCISKA nr 1, 2, OKONIEC 1,

Obszar Pobiedziska

4 marca 2021 r. w godz. 09:00 - 13:00

Biskupice ul. Porzeczkowa nr 5, 7, 8, dz.149/1, 149/2, Brzoskwiniowa nr 6, 3, 5, 1, dz.150/56, Morelowa dz.150/5, 150/6

Obszar Murowana Goślina

4 marca 2021 r. w godz. 09:00 - 13:00

KAMIŃSKO nr 325, DZ. 325/13, PŁAWNO nr 22, 23, 26, 27, dz.308/1, CZERNICE nr 1, 3, 4, 6, 7

123»
(28)